Na prodej

 
Než se rozhodnete pořídit si morčátko v naší CHS:

Morčátka prodáváme ve věku minimálně 4 týdnů, při váze  alespoň 250 g, zdraví a vitální.  Morčátka budou ošetřena proti kokcidióze, proti vnitřním i vnějším parazitům.  O době odběru mláděte vždy rozhoduje chovatel  a věk 4 týdnů není rozhodující v případě, že mládě ještě nemá správnou váhu - stává se někdy při početnějších vrzích.

Morčátka z naší CHS dostanou vždy PP nebo VP - pokud nejsou rodiče registrováni, ale vždy je majitel informován o předcích morčátka. Ceny u morčat vhodných do chovu a k výstavám jsou od 300,- Kč a u mazlíků již od 250,- Kč

Uvědomte si, prosím, že cena na pořízení morčátka je pouze zlomkem toho, co do něj  budete muset po jeho zbytek života investovat. Ať už počínaje nákupem vhodného bydlení, které se dá pořidit od cca 249,- Kč  za box v Ikey až po velké plastboxy a klece, kde je cena přes 1.000,- Kč. Dále to je kvalitní krmení, podestýlka, doporučuji keramické nebo betonové misky na jídlo, vhodná napaječka a v neposlední řadě prevence proti parazitům - Advocate, Stronghold, Frontline, Arpalit a podobně. Počítat také musíte s tím, že může morčík onemocnět, může se stát nehoda a platby u veterináře nejsou zrovna o 20,-ti korunách... To vše je třeba mít na paměti a proto pečlivě zvažte, než si pořídíte morčátko, zda jste ochotni investovat nejen těch pár stovek na pořízení svého mazlíčka, ale také mu věnovat veškerou potřebnou péči a investovat peníze do jeho potřeb.

 Pokud i nyní zní Vaše odpověď ano- - pak si stačí už jen vybrat a nějaké to mimčo si zarezervovat ať už z aktuálních vrhů nebo z plánovaných odchovů.

Morčátko je možné si zarezervovat po zaplacení zálohy, která činí 50 % z ceny morčátka. Záloha je vratná pouze v případě úhynu mláděte. Zálohu je třeba poukázat do 5-ti dnů, jinak bude rezervace zrušena a morčátko bude nabídnuto znovu k prodeji. V případě zasílání morčete Kurýrem nebo jinou službou, je nutné náklady cestovného také zaslat předem.
!!! Dětem mladším 15-ti let prodáváme morčátka pouze se souhlasem rodičů !!!

 

NA PRODEJ 
 
 
XARA  Anamsunamon, US Teddy černá s červenou a bílou.
Pěkná samička s dobrou stavbou těla, zatím lehčí ouška, ale dokonalá černá i červená, i když na levém bohu má brindl. Srst je velmi kvalitní, na to, že jí jsou 2 měsíce zatím drží pěknou tedíkatou srst. Vhodná do chovu, s předpokladem registrace a jako její sestra Xena - velmi zajímavý původ. Do chovu tříbarevných. Cena 350,- Kč
 REZERVACE
 
Další mimča plemene US Teddy čekáme od února 2012
 
  Poslední vrh hladkých již nebude v naší CHS. Kasynka po potvrzení březosti odjede ke svým novým majitelům již jako budoucí matka. Otcem vrhu bude Ríša, který je na prodej. Více v odkazu  - hladké - samci.
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist
copyright©anamsunamon2010